Defibrylator AED

Defibrylator AED jest urządzeniem, które powinniśmy zastosować w sytuacji, gdy pacjent nie reaguje i nie oddycha prawidłowo. W krajach wysoko rozwiniętych idea publicznego dostępu do defibrylacji jest powszechnie akceptowana i wdrażana w życie. Zakłada ona, że defibrylator AED powinien być dostępny w miejscach użyteczności publicznej. My popieramy tę ideę.

Znajdujący się w naszej ofercie defibrylator AED jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Producent kładzie duży nacisk by sprzęt charakteryzował się intuicyjną obsługą, co umożliwia wykonanie procedury defibrylacji każdej osobie po podstawowym szkoleniu.

Defibrylator AED jest wyposażony tylko w dwa przyciski (włączenie – wyładowanie). System autokontroli przeprowadza autotesty aparatu, co gwarantuje sprawność urządzenia w momencie użycia. Aparat prowadzi użytkownika przez procedurę defibrylacji używając komend głosowych.

Defibrylator AED oferowany przez firmę ParamedicGroup.pl posiada certyfikaty jakości i jest objęty autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.